Książki

3 książki, które warto przeczytać na drodze do sukcesu.

W drodze do sukcesu, najważniejsze jest to, by nie spocząć na laurach i ciągle edukować się, czytając tylko wartościowe książki. Dzięki temu Twój mózg dostaje praktycznej wiedzy, na temat działania na drodze, która czasami bywa niewidoczna. Dziś przedstawię 3 książki, które warto przeczytać na swojej drodze. Są to:

„Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności” – David Allen

Czasami bywamy  przytłoczeni nadmiarem obowiązków. Myślimy, że nie wykorzystujemy w pełni swojego potencjału i kreatywności. Masz tak czasem? Jak tak, to ta książka jest dla Ciebie. Program opracowany przez Davida pomoże Ci uporządkować chaos zawodowy i zrezygnować z niepotrzebnych zadań tak, abyś mógł w końcu odetchnąć i przestać pędzić.


 

„7 nawyków skutecznego działania” – Stephen Covey

Ta książka, współczesna biblia dla współczesnego człowieka. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi Ameryki wskazuje, jak – kierując się wewnętrzną uczciwością, poszanowaniem innych, a przede wszystkim świadomością tego, co najważniejsze, a nie tego, co pilne – doprowadzić do erupcji własnych możliwości i tworzyć synergię, oznaczającą zwielokrotnione efekty wspólnych działań – czytamy w opisie książki na stronie wydawcy.


 

„Steve Jobs” – Walter Isaacson

Przygotowując się do napisania tej książki, Walter Isaacson przeprowadził wywiady z ponad setką osób z najbliższego otoczenia Steve’a Jobsa. Rozmawiał on ponad czterdzieści razy z samym twórcą Apple, a w efekcie dowiadujemy się jakim ojcem, mężem i szefem był przedsiębiorca. Publikacja ukazuje jego energiczną osobowość i problemy, z którymi się zmagał.


 
Zdjęcie: avopix.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments